احتمالا شما هم با شرکت خودرو سازی ولوو آشنا هستید! شرکتی سوئدی که ماشین‌های ایمن با نمره امنیت 5 از 5 تولید می‌کند. خودروهای ولوو مانند هر ماشین دیگری بعد از مدتی استفاده احتمالا نیاز به تغییر و تعویض قطعات خواهند شد. بدون شک این مدت زمان نسبت به سایر خودروهای موجود در بازار بیشتر است، اما بازهم نیاز به آن وجود دارد. در این مقاله سعی می‌کنیم با بررسی قطعات مصرفی خودرو ولوو مثل لنت عقب ولوو XC90، لنت جلو ولوو XC90، آینه بغل انواع خودرو ولوو، فیلتر روغن ولوو XC90،  V40 و XC60 به شما کمک کنیم که در این زمینه اطلاعات کامل و جامعی داشته باشید. با ما همراه باشید.

خرید لوازم یدکی ولوو XC90 از فروشگاه گروه پارتلند

لنت ولوو XC90، یکی از قطعات پرمصرف خودرو ولوو

به صورت کلی لنت‌های ترمز از طریق ایجاد اصطحکاک می‌توانند، انرژی جنبشی (انرژی که خودرو در حال حرکت داراست) را به انرژی گرمایی تبدیل کنند. این لنت باید در مواقع حساس به خوبی عمل کرده و در صورت وجود فشار، کارایی خود را از دست ندهد. لنت ولوو XC90 که توسط پارت لند تهیه شده در شرایط آب و هوایی مختلف، کارایی خود را حفظ کرده و دارای میزان اصطحکاک مناسب متناسب با طراحی‌های ولوو است

شما می‌توانید با کمک لنت ولوو XC90 در شرایط آب و هوایی مختلف، مواقع حساس و ... فرآیند ترمزگیری را به صورت نرم و بی صدا انجام دهید. همچنین لنت عقب ولوو XC90، لنت جلو ولوو XC90 و ... را می‌توانید از پارت لند گروپ با قیمت مناسب و ارسال رایگان تهیه کنید.

خرید لوازم یدکی ولوو XC60 از فروشگاه گروه پارتلند

دسته موتور ماشین ولوو، وسیله ای برای حفظ تکیه گاه موتور

یکی از پرکاربردترین و پرمصرف‌ترین وسیله‌های خودرو، دسته موتور ماشین است که می‌تواند به حفظ تکیه گاه و حفظ تعادل موتور خودرو کمک کند. این وسیله علاوه بر نگه داشتن وزن موتور، می‌تواند اهداف دیگری همچون وزن خودرو، دسته موتور گیربکس و ... را هم محافظت کرده و به آن‌ها تعادل ببخشد.

دسته موتور ماشین دارای انواع مختلفی است. شما می‌توانید دسته موتور ماشین ولوو عقب، جلو، چپ و راست را از پارت لند با بهترین قیمت تهیه کرده و از خدمات ما در این حوزه بهره مند شوید.

بوش طبق خودرو ولوو، وسیله ای کاربردی در سیستم تعلیق خودرو

بوش طبق خودرو چیست؟ حقیقت این است که واژه بوش برای قسمت‌های مختلف خودرو به کار می‌رود و شکل‌های مختلفی دارد. بوش‌ها وظایف مختلفی در خودرو دارند، اما بوش طبق خودرو، وسیله‌ای است که در سیستم تعلیق خودرو بیشتر کاربرد دارد. به صورت کلی بوش طبق خودرو وسیله‌ای است که انواع اتصال قطعات مختلف خودرو را ساماندهی می‌کند. 

البته این وسیله با سیک تفاوت‌های عمده ای دارد. سیک وسیله ای است که در جهت‌های مختلف قابل حرکت است، اما بوش تنها در یک جهت خاص حرکت می‌کند. کاربرد اصلی بوش طبق خودرو ولوو عبارت است از:

خرید لوازم یدکی ولوو V40 از فروشگاه گروه پارتلند

  • نویزگیری و حذف صدا
  • حذف لرزش‌های خودرو
  • تحمل مقداری از فشارها و ضربه‌های وارد شده به سیستم تعلیق
  • و ...

شما می‌توانید بوش طبق خودرو ولوو را از مجموعه پارت لند تهیه کنید و از خدمات گارانتی و ضمانت نامه اصالت کارا بهره مند شوید.

قطعات پر مصرف ولوو-PartLandGroup

فیلتر روغن ولوو XC90، XC60 و V40

احتمالا شما هم شنیده‌اید که خودروهای ولوو XC90، ولوو XC60 و ولوو V40 جزو بهترین خودروهای این شرکت خودروسازی در ایران هستند. یکی از قطعات پرمصرف خودرو ولوو فیلتر روغن است. شما قبل از خرید فیلتر روغن ولوو XC90، فیلتر روغن ولوو V40 و فیلتر روغن ولوو XC60 نیاز دارید تا در مورد کارایی این وسیله بدانید.

نقش اصلی فیلر روغن تصفیه روغنی است که از موتور می‌گذرد. شما می‌توانید برای افزایش عمر روغن خودرو از این وسیله برای پاکیزگی بیشتر استفاده کنید. همانطور که احتمالا خودتان هم می‌دانید، موتورهای احتراقی درون سوز در شرایط دمایی بالایی کار می‌کنند که در آن نیاز به روغن برای کاهش دما و جلوگیری از آسیب وجود دارد، اما نه هر نوع روغنی!

خرید لوازم یدکی ولوو C70 از فروشگاه گروه پارتلند

روغنی که برای این موضوع می‌خواهد استفاده شود، باید قبل از استفاده حتما از فیلتر روغن خودرو گذشته باشد. این دقیقا وظیفه‌ای است که خرید فیلتر روغن ولوو XC90، فیلتر روغن ولوو V40 و فیلتر روغن ولوو XC60 بر عهده دارد. شما می‌توانید برای خرید این وسیله با ضمانت اصالت و گارانتی سلامت کالا از پارت لند اقدام کنید. کارشناسان این مجموعه می‌توانند به شما کمک کنند که قبل از خرید از یک مشاوره حرفه‌ای در این حوزه بهره مند شوید.

آینه بغل خودرو، قطعه‌ای پر مصرف در خودرو

یکی دیگر از قطعات پرمصرف خودرو که می‌تواند در سوانح رانندگی دچار مشکل شود، آینه بغل است. شما با آینه بغل سالم می‌توانید رانندگی بهتری را تجربه کنید. آینه بغل خودرو ولوو به دلیل این که به صورت برقی بوده شاید در حادثه‌های رانندگی یا بر اثر ضربه دچار مشکل شده و نیاز به تعویض داشته باشد.

تعمیر و عیب یابی ولوو توسط گروه پارتلند، در محل و با پیشرفته ترین دستگاه ها

نتیجه‌گیری: چرا باید با قطعات پرمصرف خودروی ولوو قبل از خرید آشنا شویم!

بدون شک خرید خودروهای گران قیمت و لوکسی مانند ولوو نیاز به تحقیق دارد. شما با بدست آوردن اطلاعات لازم در مورد دسته موتور ماشین ولوو، لنت ولوو XC90، لنت عقب ولوو XC90، لنت عقب ولوو XC90، لنت جلو ولوو XC90، بوش طبق خودرو، آینه بغل، خرید فیلتر روغن ولوو XC90، فیلتر روغن ولوو V40 و فیلتر روغن ولوو XC60 می‌توانید انتخاب‌های هوشمندانه‌تری در آینده داشته باشید.

نظر شما در این زمینه چیست؟ نظرات خود را با ما و دیگر افرا به اشتراک بگذارید.