تعمیرگاه تخصصی ولوو گروه پارتلند

تعمیرگاه تخصصی ولوو - گروه پارتلند

تعمیرگاه تخصصی ولوو در تهران - تعمیر ولوو xc90

خدمات سرویس، عیب یابی و تعمیر تخصصی خودروهای ولوو در تعمیرگاه تخصصی گروه پارتلند

 گروه پارتلند با در اختیار داشتن تیم مجرب و قطعات اصلی در کنار هم، مهمترین دلیل جهت مراجعه به این تعمیرگاه محسوب می‌شود. مهم نیست که خودروی شما XC90،XC60،V40،C30 یا C70 است، هر خودروی ولوویی که داشته باشید، بهترین مکان برای تعمیر اتومبیل شما، تعمیرگاه گروه پارتلند است.

 خدمات مجموعه شامل:

1- انجام کلیه سرویس‌های تخصصی خودروهای ولوو (تعمیرات اساسی موتور، گیربکس، جلو بندی و ...)
2- تعویض انواع باتری ولوو (اصلی، بک آپ، سوئیچ)
3- عیب یابی و رفع خطا با دستگاه تخصصی  Vida
4- به روز رسانی تمامی نرم افزارهای خودرو های ولوو و پروگرمینگ با دستگاه مخصوص ولوو و اکانت اختصاصی
5- کنترل صحت عملکرد ریموت قفل مرکزی، سیستم روشنایی خودرو و کلیه لامپ‌های روی بدنه خودرو و تمامی دیگر عملگرها
6- تعویض و نصب قطعات بدنه و کلیه امور مربوط به فیس لیفت خودرو (شامل چراغ‌های جلو و عقب، جلو پنجره، رکاب، گل پخش کن، سپر و تمامی متعلقات آن و ...)
7- بررسی کیفیت دسته موتورها و لرزش موتور و تعویض قطعات معیوب
8- بازدید و تعویض لنت‌های ترمز عقب و جلو
9- بازدید از جلوبندی و تعویض قطعات مورد نیاز
10- بازدید و تعویض دیسک ترمز چرخ‌های عقب و جلو                          
11- بازدید و تعویض تسمه تایمینگ و غلطک تسمه سفت کن
12- تعویض فیلترهای هوای ورودی موتور و سیستم تهویه داخل کابین خودرو
13- تعویض شمع و کوئل موتور
14- تعویض ترموستات سیستم خنک کننده
15- بازدید و رگلاژ ترمز دستی و پارک
16- تعویض تیغه‌های برف پاکن عقب و جلو
17- تنظیم باد تایرها
18- تنظیم آپشن‌های خودرو
19- بازدید و تکمیل سطح مایعات محفظه موتور ( شامل  روغن موتور، مایع خنک کننده موتور، روغن ترمز، روغن هیدرولیک و شیشه شوی)
20- کنترل و نشت یابی در قسمت‌های محفظه موتور و زیر خودرو
21- پنچرگیری و تعویض زاپاس
22- کارشناسی فنی خودرو با دستگاه عیب یاب اصلی ولوو  Vida
23- تامین تمامی قطعات اصلی ولوو سواری در محل
24- امداد رسانی فوری تلفنی و خدمات  امدادی در محل

"ضمانت ما به مشتریان گرامی"

برابر مقررات خدمات ارائه شده در نمایندگی به مدت دو ماه یا سه هزار کیلومتر (هر کدام زودتر فرا برسد) و قطعات به مدت شش ماه یا ده هزار کیلومتر  (هر کدام زودتر فرا برسد) تحت ضمانت قرار دارد.


برای دریافت تعرفه ها و انجام خدمات خودرو توسط تیم فنی گروه پارتلند، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس همراه و واتساپ : 09198249416 - 09126361710

شماره تماس ثابت : 02144569652

آدرس تعمیرگاه و فروشگاه گروه پارتلند : کیلومتر 7 جاده قدیم کرج، جاده باغستان، شهرک صنعتی

گلگون، خیابان سوم غربی، پلاک 2

خودرو های شرکت ولوو با مهندسی پیچیده و پیشرفته‌ای ادغام شده‌ اند. پیچیدگی موجود در این خودروها به حدی است که شما برای تعمیر خودروی خود حتما باید به یک تعمیرگاه تخصصی ولوو مراجعه کنید. از طرف دیگر اگر شما در یافتن یک گروه متخصص و مجرب جهت تعمیر خودرو ولوو موفق بشوید؛ یافتن قطعات اورجینال و اصلی موضوع و مشکل دیگری است که حل کردن آن تا حدودی غیر ممکن است.

اما مجموعه ما نه تنها تخصص و دانش تعمیر خود را در اختیار شما قرار میدهد بلکه اگر قطعه‌ ای نیاز به تعویض داشته باشد؛ ما قطعه اورجینال و اصلی را برای شما فراهم می کنیم. اکثر تعمیرگاه‌های موجود با نام تعمیرگاه تخصصی ولوو شناخته می شوند اما در هنگام سرویس خودرو(و همچنین بعد از سرویس خودرو) متوجه می‌شویم که این تخصص متاسفانه تنها در نام این تعمیرگاه وجود داشته است. این تعمیرکاران ممکن است نه تنها مشکل اتومبیل شما را برطرف نکنند بلکه مشکلات جدید دیگری نیز بوجود آورند. بوجود آوردن مشکل جدید هم باعث متحمل شدن هزینه های گزاف می شود. بنابراین برای انتخاب تعمیرگاه مناسب و متخصص، حتما تحقیق کافی را انجام دهید.

"گروه پارتلند" تعمیرگاه تخصصی ولوو

پیدا کردن تعمیرگاه تخصصی ولوو همواره کار سختی است؛ اما غیر ممکن نیست! ما با بهره گیری از افراد متخصص و علم تعمیر خودروهای ولوو در خدمت شما هستیم تا تعمیرات تخصصی خودروی شما را انجام دهیم. نوع و میزان خرابی موجود در اتومبیل شما مهم نیست، هر چه که باشد ما می توانیم با بهترین کیفیت به رفع آن بپردازیم. همچنین اگر قطعه ای لازم باشد؛ ما آن را با بهترین کیفیت(اورجینال) و در کوتاهترین زمان ممکن خدمت شما ارائه خواهیم کرد. اگرچه ما میتوانیم تمام مشکلات خودروی ولوو شما را برطرف کنیم؛ اما در ادامه مطلب به توضیح نواقص معمول خودروهای ولوو می پردازیم که در صورت بروز می توانید به ما مراجعه کنید. همچنین اگر نیاز به تعمیر در محل داشته باشید؛ می توانید با شماره ثابت 02144569652 و یا شماره تماس 09198249416 تماس حاصل فرمایید تا ما در کوتاه ترین زمان نیروهای خود را به محل مورد نظر بفرستیم.

نرم افزار خودروی خود را آپدیت کنید

همانطور که میدانید نرم افزارهای خودروها مانند اپلیکیشن های گوشی های هوشمند می باشند. هرگاه که برای این نرم افزار ها آپدیت جدید عرضه می شود؛ سریع به آپدیت برنامه می پردازید تا از امکانات و قابلیت های افزوده شده آن استفاده کنید. همچنین اگر زمان طولانی ای نرم افزار های خودرو ولوو خود را به روز رسانی نکرده اید؛ می توانید به ما مراجعه کنید تا نرم افزار خودرو شما را با استفاده از دستگاه مخصوص ولوو و اکانت اختصاصی به روز رسانی کنیم.

عیب یابی و رفع خطا

عیب یابی خودرو، همواره به تخصص و استفاده از وسایل پیشرفته نیازمند دارد که این موارد تنها در یک تعمیرگاه تخصصی ولوو یافت می شود. اگر مشکل و نقص اتومبیل خود را پیدا نمی کنید به ما مراجعه کنید تا با وسایل دیاگ مخصوص اتومبیل های ولوو(Vida)، مشکل اتومبیل شما را تعیین کنیم و در اسرع وقت به رفع آن بپردازیم. 

برنامه ویدا - عیب یابی خودرو های ولوو - گروه گارتلند                                                             محیط برنامه Vida

قطعات مصرفی و اورجینال را از ما تهیه کنید

هر قطعه ای که در خودرو یافت می شود؛ تاریخ انقضا دارد و بعد از اتمام آن باید به تعویض قطعه مورد نظر بپردازید. باتری، لنت ترمز، دیسک ترمز، شمع، کوئل، ترموستات، تسمه تایم، قطعات معیوب موتور و... بخش کوچکی از سرویس دهی و تعمیرات مجموعه ما محسوب می شوند. حتی شما اگر زمان بازدید روغن ترمز و تعویض تیغه های برف پاک کن خود را نداشته باشید؛ ما آن ها را برای شما انجام می دهیم. اگر لاستیک شما پنچر شده است، به ما مراجعه کنید تا پنچری لاستیک را به بهترین نحو رفع کنیم. همچنین اگر موتور شما نیازمند تعمیرات اساسی باشد؛ متخصصان ما می توانند ابتدا آن مشکل را پیدا کنند و سپس آن را رفع کنند. همچنین اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد، ما قطعه اورجینال را برای شما از فروشگاه خودمان تامین کرده و جایگزین قطعه معیوب می کنیم. این ها تنها بخشی از خدمات تعمیرگاه تخصصی ولوو(گروه پارتلند) است که خدمت شما عرض کردیم.

بازدید و چک کردن خودرو فراموش نشود

بازدید قطعات و سطح مایعات در خودرو بسیار مهم و ضروری هستند. بازدید جلوبندی و تنظیم آن، بازدید و رگلاژ ترمز دستی و ترمز پارک، بازدید و تعمیر دیسک ترمز معیوب، بازدید سطح روغن ترمز و هیدرولیک و... خود را به ما بسپارید. نشت محفظه موتور و همچنین زیر خودرو هم از جمله مشکلاتی است که رخ می دهد؛ اما نگران نباشید! خودروی شما هر گونه مشکلی که داشته باشد(از مشکلات ساده و پیش پا افتاده تا تعمیرات اساسی و تخصصی)؛ ما آن را رفع می کنیم. ما به شما این اطمینان را خواهیم داد که خودروی شما بدون هیچ گونه مشکلی تعمیرگاه ما را ترک خواهد کرد. ما به عنوان تعمیرگاه تخصصی ولوو موظف هستیم تا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

آیا به دنبال تنوع هستید؟!

فیس لیفت خودرو(که امروزه به وفور دیده می شود) به معنای تغییر و تحول ایجاد کردن در قسمت های ظاهری اتومبیل است. اگر می خواهید خودروی خود را از نظر ظاهری تغییر دهید(ارتقا دهید)؛ با ما مشورت کنید تا بهترین و زیباترین لوازم ها را در خدمت شما قرار دهیم. چراغ های جلو و عقب، جلو پنجره، رکاب، گل پخش کن، سپر و... از جمله مواردی هستند که در فیس لیفت نقش اساسی و مهمی بر عهده دارند.

فیس لیفت تنوع خوبی است که می توانید از ما بهترینش را بخواهید.

سیستم ایمنی و برق اتومبیل

بسیاری از سرقت های اتومبیل به دلیل وجود نقص در سیستم ریموت قفل مرکزی اتفاق می افتد. بنابراین اگر نقصی(حتی کوچک) در سیستم قفل خودروی شما وجود دارد؛ ریسک نکنید و سریعا به مجموعه ما(تعمیرگاه تخصصی ولوو در تهران) مراجعه کنید. همچنین اگر چراغ و برق اتومبیل شما معیوب است ما می توانیم مشکل را پیدا کنیم و به برطرف کردن آن بپردازیم.

تعمیرگاه تخصصی ولوو یا نمایندگی ولوو در تهران؟!

گروه پارتلند هم به عنوان تعمیرگاه تخصصی ولوو و هم به عنوان نمایندگی ولوو در تهران فعالیت می‌کند. بنابراین معتمدتر از این تعمیرگاه پیدا نخواهید کرد.

ما به عنوان تعمیرگاه تخصصی ولوو در تهران مشغول به فعالیت هستیم و توانایی رفع هر گونه مشکلی (از رفع پنچری لاستیک تا تعمیر گیربکس ولوو و تعمیر موتور ولوو) را داریم. ما با بهره گیری از نیروهای متخصص و دانش تعمیر خودروهای ولوو در خدمت شما هستیم تا به شما خدمات رسانی کنیم. همچنین تعمیر ولوو XC90 یکی از تخصصی ترین کارهایی است که در مجموعه ما انجام می شود. تعمیر انواع مختلف خودرو های شرکت ولوو(XC60، C70، C30، V40) را به ما بسپارید. از دیگر ویژگی و برتری های تعمیرگاه ما نسبت به دیگر تعمیرگاه ها، قیمت مناسب ما است. همچنین شما می توانید از فروشگاه ما خرید اینترنتی کنید تا لوازم و قطعات اورجینال خود را به شما برسانیم. مهم نیست که کجای ایران سکونت دارید؛ تنها کافیست وارد سایت ما شوید و قطعه مورد نظر خود را خریداری کنید.